טלפון: 03-5759481 | mazkirut@ers-law.co.il

אנו מחוייבים להצטיינות מקצועית, אישית וארגונית ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

ERS_Small_Logo

חכמה משפטית ותבונה רגשית - הערך המוסף לעסקיך


 

מקצוענות בגישה אישית

גישתנו המקצועית מבוססת על היכרות יסודית של עסקי הלקוח ואופי פעילותו. אנו לומדים את פעילותו וענפיה לעומק, ומפתחים מעורבות בהליכי קבלת ההחלטות בארגונו. מתוך היכרות זו, ותוך ראייה רחבה של כלל הצרכים והאינטרסים של הלקוח, אנו יודעים להתאים ללקוחותינו פתרונות יעילים לבעיות וסכסוכים בזמן אמת.

לקוחותינו נהנים מיחס אישי וליווי פרטני, ומוצאים אותנו קשובים וזמינים לכל צורך, בכל זמן.

הסלוגן אשר טבענו ״חכמה משפטית ותבונה רגשית – הערך המוסף לעסקיך״, אינו עוד משפט אלא הוא מבטא וממצה את ייחודיות משרדנו.

 

מעורבות ושיתוף

במסגרת התמחותנו המקצועית בתחום האזרחי-מסחרי, רכשנו מיומנויות ייעודיות רבות. על מנת שלקוחותינו ייהנו מעושר הידע ומגוון הכישורים שצברנו, מופקד הניהול המקצועי של הלקוח בידי שותפי המשרד, על פי תחומים, כמפורט להלן:

• תחום הליטיגציה 

בראשות עו”ד שלומית ארליך, מומחית בניהול הליכים משפטיים, משאים ומתנים ומצבי משבר. עו”ד ארליך משמשת כבוררת מטעם רשם האגודות השיתופיות, ומשנת 2012 כיו”ר ועדת הערר לענייני ארנונה של עיריית ת”א.

• התחום המסחרי–פיננסי

בראשות עו”ד שושנה רוזן, מומחית בממשל תאגידי, במתן ייעוץ משפטי לתאגידים (תאגידים פיננסיים, חברות מסחריות, מכללות, עמותות, אגודות שיתופיות), בניהול משא ומתן ועריכת הסכמים ובניהול סיכונים משפטיים, לרבות בתחום ההגבלים העסקיים.

• תחום פיתוח עסקי וחברות בצמיחה

בראשות עו”ד אלכס סולומונוביץ, מומחה בייזום, הקמה וליווי של עסקים. מייעץ לחברות וליחידים ביצירת חוזים והתקשרויות מסחריות ומיזמים, תוך שילוב הראייה העסקית בהיבטים המשפטיים.

 

חלוקה זו מאפשרת לכל אחד מלקוחותינו לקבל ליווי כולל של אחד השותפים וליהנות מתרומתו המקצועית של ראש התחום האחר. שיתוף פעולה זה בין ראשי התחומים, תוך שימת דגש על מעורבותו ושיתופו של הלקוח, מעניק ללקוחותינו ערך מוסף מתמשך.

> אודות

> תחומי התמחות

> קשרי קהילה

אנו מחוייבים להצטיינות מקצועית, אישית וארגונית ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

ERS_Small_Logo

חכמה משפטית ותבונה רגשית - הערך המוסף לעסקיך