טלפון: 03-5759481 | mazkirut@ers-law.co.il

אנו מחוייבים להצטיינות מקצועית, אישית וארגונית ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

ERS_Small_Logo

חכמה משפטית ותבונה רגשית - הערך המוסף לעסקיך


 

תחומי התמחות

שילוב מנצח

במהלך השנים התמקצענו במספר תחומי התמחות ייחודיים – מיקור חוץ של ייעוץ משפטי פנימיליטיגציהחוזים והתקשרויות עסקיות וליווי חברות בצמיחה. תחומי התמחות אלו מהווים את בסיס השירותים המקצועיים המוענקים ללקוח.

מיקור חוץ (Outsourcing) של ייעוץ משפטי פנימי

שירות זה מיועד לחברות וארגונים בהם לא קיימת מחלקה משפטית, או לאגפים ומחלקות ייעודיות בארגונים גדולים. גופים אלו צורכים, בדרך כלל, שירותים משפטיים “אד הוק”, ולכן הם חשופים לסיכונים משפטיים.

אנו מעניקים ללקוחותינו הגנה רציפה, מתוך ראיה כוללת של כלל צרכי העסק ומטרותיו, וכך מקטינים באופן משמעותי את החשיפה והסיכון שבהעדר קיומה של מחלקה משפטית. בתוך כך, אנו מעניקים ללקוחותינו זמינות, תחושת ביטחון, וודאות, שירות ומקצועיות, של מחלקה משפטית פנימית. 

ליטיגציה מגוונת

שירותינו בתחום זה, כוללים ייצוג לקוחות בערכאות המשפטיות השונות, בבוררויות ובגישורים, בתחומים מגוונים. בכלל זה אנו מייצגים לקוחות בתביעות מסחריות, עתירות לבג”צ, עתירות מנהליות, צווי מניעה וסעדים דחופים אחרים, תביעות ייצוגיות ונגזרות, וכן בבתי הדין לעבודה.

כמומחים בתחום, אנו ממונים מטעם חברות ביטוח לייצג בעלי מקצועות חופשיים ודירקטורים בתביעות בנושא רשלנות מקצועית, רשלנות דירקטורים, הפרות חובות אמון, חובות זהירות וכד’.

חוזים והתקשרויות עסקיות 

לשותפי המשרד ניסיון מצטבר עשיר, בעריכת חוזים והתקשרויות בכל תחומי המסחר, ובכללם: הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי הקמה וייסוד של מיזמים, הסכמי רכישה ומיזוג, הסכמי פירוק ופיצול, הסכמי שיווק והפצה, זיכיונות, הסכמי מכירת ידע, הסכמי מחקר ופיתוח, הסכמי מחשוב ומתן רישיונות לשימוש ופיתוח טכנולוגיה, הסכמי שכירות ורכישה של ציוד, עריכת מכרזים ועוד. למשרדנו מומחיות מיוחדת בתחום הביטוח, לרבות ביטוח הסכמי מימון ואשראי  וכד’.

בתחום המקרקעין אנו עורכים הסכמים מגוונים, ביניהם: הסכמי מכר לרכישת/מכירת נכסים, הסכמי קומבינציה והסכמי תמורות בקומבינציה, הסכמי תמ”א, הסכמים מול קבלנים וספקים והסכמי שכירות לנכסים פרטיים ועסקיים.

הניסיון הרב והמגוון שרכשנו בליווי עסקאות של לקוחות הנמנים עם השדרה הראשית של המשק הישראלי, מעניקים לנו יתרון ניכר בליווי ההתקשרויות העסקיות של לקוחותינו.

פיתוח עסקי וחברות בצמיחה

אנו מספקים ייעוץ ליזמים ובעלי עסקים בהקמת עסקים חדשים, ומלווים את לקוחותינו בתכנון וייעוץ בצמיחה העסקית של חברותיהם. כך, אנו מסייעים ללקוחותינו בהתוויית אסטרטגיית צמיחה כוללת לצורך מקסום הפוטנציאל של העסק והצלחתו הכלכלית.

אנו עובדים בצמוד להנהלת החברה או היזמים, ונותנים שרותי יעוץ והכוונה משפטיים, המקיפים את כל ההיבטים המסחריים, החל משלב גיבוש הרעיון העסקי, ועד לשלבים מתקדמים של ניהול העסק, לרבות תהליכי שינוי מהותיים בחברה. כמשרד ותיק אשר מטפל באנשי עסקים ותאגידים ציבוריים ופרטיים מהגדולים במשק, אנו מציעים ללקוחותינו אפשרות לחבירה עסקית ומקסום החשיפה להזדמנויות חדשות, לחברות מבוססות ומתחילות, כאחד.

> אודות

מקצוענות בגישה אישית

> קשרי קהילה

אנו מחוייבים להצטיינות מקצועית, אישית וארגונית ולשירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר

ERS_Small_Logo

חכמה משפטית ותבונה רגשית - הערך המוסף לעסקיך